NOWE MUZEUM SZTUKI NEW ART MUSEUM
EN PL
szukaj search

W KAŻDĄ ŚRODĘ, godz. 16:00

Baner zapowiadający wydarzenie

W KAŻDĄ ŚRODĘ, godz. 16:00

 

Poznajmy się! Artystyczne spotkania dla dzieci 

Zapraszamy najmłodszych na cykl warsztatów odbywających się w każdą środę od września do października w NOMUS-ie. W każdym miesiącu dzieci rozbudzać będą swoją kreatywność i zaspokajać potrzeby twórcze pod okiem innego artysty, poznając różne techniki twórczego wyrazu. Zapewniamy materiały warsztatowe!

W październiku na tapet weźmiemy ziny! 
 

Najmłodsi w trakcie zajęć poznają subiektywne spojrzenie Anny Witkowskiej – twórczyni identyfikacji i katalogu NOMUS-u. Przy wykorzystaniu wszelakich technik plastycznych stworzą reinterpretacje dzieł sztuki, na podstawie których złożona zostanie niezależna dziecięca publikacja dotycząca sztuki współczesnej. 

  • Dla kogo? Dzieci w wieku 7-12 lat 
  • Kiedy: 5, 12, 19, 26.10, godz. 16:00 – 18:00  
  • Miejsce: NOMUS – Nowe Muzeum Sztuki, ul. Jaracza 14  
  • Prowadzenie: Anna Witkowska 
  • Obowiązują zapisy!  
  • Kontakt: Ośrodek Edukacji Muzealnej, Wolontariatu i Współpracy z Publicznością: zapisy@mng.gda.pl, tel. 512 034 327 
       

Poznajmy się! to pilotażowy cykl działań sąsiedzkich mający na celu budowanie publiczności NOMUS-u. Ich celem jest wzajemne poznanie się, a w szczególności poznanie potrzeb kulturalnych mieszkańców Śródmieścia. Mamy nadzieję, że dzięki przyjętej formule dialogu, skutkującej w przyszłości tworzeniem programu edukacyjnego odpowiadającego potrzebom mieszkańców, uda się nam zwiększyć uczestnictwo Gdańszczan i Gdańszczanek w ofercie NOMUS-u.   

Chcielibyśmy, aby proponowany cykl spotkań budował wśród uczestników szeroki zakres kompetencji, dlatego zachęcamy do udziału we wszystkich październikowych spotkaniach. Widzimy się w każdą środę o 16.00.  

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Gdańska.
 

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Twoje dane są przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.